ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anadolu Mektebi Zonguldak Buluşması Gençlik Merkezinde Gerçekleştirildi

Anadolu Mektebi Zonguldak Buluşması Gençlik Merkezinde Gerçekleştirildi

Anadolu Mektebi Zonguldak Buluşması Gençlik Merkezinde Gerçekleştirildi.

 

"Anadolu Mektebi Yazar Okumaları Projesi Cengiz Aytmatov İl Paneli" programının ardından Anadolu Mektebi Zonguldak Buluşması gerçekleştirildi.

Zonguldak Gençlik Merkezinde gerçekleşen programa; Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sayın Sami Güçlü, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz, Şube Müdürlerimiz, Okul Müdürlerimiz, Danışman Öğretmenlerimiz, Anadolu Mektebi öğrencilerimiz katıldılar.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan: "Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sayın Sami Güçlü'yü bu proje vesilesi ile ilimizde ağırlamaktan memnuniyet duyuyorum. Gönül coğrafyamızdan, Anadolu'dan, kültürel izler taşıyan eserleri öğrencilerimizin okuyup analiz etmelerini değerli buluyoruz. Daha fazla okulumuzu ve öğrencimizi projeye dâhil edeceğiz. Yaygınlaştırma yapacağız, katılım durumu ve yapılan çalışmaları periyodik olarak izleyeceğiz."

Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Sayın Sami Güçlü, öğrencilerimiz ve danışman öğretmenlerimizle buluşmasında; Anadolu Mektebinin amaçlarından, muhtevasından ve beklentilerinden bahsederek Anadolu Mektebi proje sürecinde neler yapıldığını, niçin yapıldığını, nasıl yapıldığını paylaştılar. Esas gayenin ülkemizin geleceğine katkı sağlayacak öğrencilere ulaşmak olduğunu belirterek sorumluluk duygusuna sahip, kültürlü, bilgili, mesleğini iyi yapan insan profiline ihtiyaç duyulduğunu ilettiler. Anadolu Mektebi öğrencilerinin sahip olduğu değerlerden bahsederek öğrencilerimizden bu yöndeki beklentilerini paylaştılar.

08-05-202408-05-202408-05-202408-05-2024

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.