ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
AFAD Zonguldak İl Müdürü Sn. Ahmet Güngör ve Orman Bölge Müdürü Sn. Faruk Bayraktaroğlu, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti
AFAD Zonguldak İl Müdürü Sn. Ahmet Güngör ve Orman Bölge Müdürü Sn. Faruk Bayraktaroğlu, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'a yeni görevine başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.![AFAD Zonguldak İl Müdürü Sn. Ahmet Güngör ve Orman Bölge Müdürü Sn. Faruk Bayraktaroğlu, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_08/17091339_F3qAjOfWoAE1oOq.jpg)