ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Aday Öğretmenlerimiz Genel Müdürümüz Celil GÜNGÖR İle Buluştu
![Aday Öğretmenlerimiz Genel Müdürümüz Celil GÜNGÖR İle Buluştu](/meb_iys_dosyalar/2017_05/11161433_adayogrt_5.jpg)
Bülent Ecevit Üniversitesi tarafından düzenlenen ve Bakanlığımız Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Celil GÜNGÖR’de panelist olarak katıldığı “Engelsiz Üniversiteler Çalıştayı 8-9 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilmiştir.
Bakanlığımızın Aday Öğretmen Yetiştirme Programında yer alan “Mesleki Gelişim ve Kariyer” etkinliğini gerçekleştirmek üzere yetiştirme sürecindeki aday öğretmenlerimizi 8 Mayıs 2017 tarihinde “Engelsiz Üniversiteler Çalıştayı” nda Genel Müdürümüz Celil GÜNGÖR ile buluşturduk.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |