ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
8 - 14 Mart Bilim ve Teknoloji Haftasında Gerçekleştirilen TÜBİTAK Bilim Söyleşileri
Okullarımız ve Bilim Dünyası Arasındaki Bağ Kuvvetleniyor.![8 - 14 Mart Bilim ve Teknoloji Haftasında Gerçekleştirilen TÜBİTAK Bilim Söyleşileri](/meb_iys_dosyalar/2024_03/14115525_gink28vw0aa3erz.jpg)
TÜBİTAK Bilim Söyleşileri kapsamında ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerimiz alanlarında uzman bilim insanları ile buluşmaya 8-14 Mart Bilim ve Teknoloji Haftasında da devam ediyor. Bu hafta
yeni Bilim Söyleşisi gerçekleştirerek ilimizde
tane söyleşimizi tamamlamış bulunmaktayız. Bilim İnsanlarımız Prof. Dr. Meryem Akpolat Ferah, Dr. Öğr. Üyesi Şükran Öztürk ve Arş.Gör. Dr. Elif Öztekin ile eğitime katılan öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.