ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Dolayısıyla İlgili Dernek Yönetici ve Temslcileri İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'a Ziyarette Bulundular
3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Zonguldak Spastik Çocuklar Derneği,Otizm Derneği, Beyazay Derneği,Sakatlar Derneği, Çatalağzı Sakatlar Derneği, Çaydeğirmeni Engelliler Derneği yönetici ve temsilcileri; İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'a ziyarette bulundular.![3 Aralık Dünya Engelliler Günü Dolayısıyla İlgili Dernek Yönetici ve Temslcileri İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'a Ziyarette Bulundular](/meb_iys_dosyalar/2023_12/04163921_img_5054.jpg)