ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'mızın 100.Yılı Kutlama Etkinlikleri Valimiz Sn.Osman HACIBEKTAŞOĞLU,Milletvekillerimiz,Belediye Başkanımız,İl Protokolümüz,İl Müdürümüz Sn.Osman BOZKAN,Öğretmenlerimiz,Öğrencilerimiz ve Halkımızın Katılımlarıyla Gerçekleşti
![29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'mızın 100.Yılı Kutlama Etkinlikleri Valimiz Sn.Osman HACIBEKTAŞOĞLU,Milletvekillerimiz,Belediye Başkanımız,İl Protokolümüz,İl Müdürümüz Sn.Osman BOZKAN,Öğretmenlerimiz,Öğrencilerimiz ve Halkımızın Katılımlarıyla Gerçekleşti](/meb_iys_dosyalar/2023_10/29201412_F9nNFv8XIAAGOmB.jpg)
Kutlama etkinlikleri; İstiklal Marşımızın okunması, Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN'ın kutlama mesajının okunması,Valimiz Sn.Osman HACIBEKTAŞOĞLU'nun konuşması, şiirler, halk oyunu gösterileri ile devam etti.