ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası Kutlu Olsun
Ülkemizin geleceğine nefes, yarınlarımıza umut olmak için fidanlarımızı toprakla buluşturuyoruz.![21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası Kutlu Olsun](/meb_iys_dosyalar/2023_03/22104635_Frv9wDAWYAIGaQE.jpg)
21 Mart Dünya Ormancılık günü ve Orman Haftası kapsamında Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ, İl Protokolümüz ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN'ın katılımıyla 6 Şubat Depreminde hayatını kaybeden vatandaşlarımızın anısını yaşatmak için oluşturulan hatıra ormanında fidan dikim etkinliği gerçekleştirildi.