ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü Kutlu Olsun!
![2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü Kutlu Olsun!](/meb_iys_dosyalar/2023_04/03121941_FsxtBPXWIAATolQ.jpg)
2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü vesilesiyle Uzunmehmet Özel Eğitim ve Uygulama Okulu öğretmenleri ve öğrencileri, İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN ile birlikte Valimiz Sayın Mustafa TUTULMAZ'ı ziyaret ettiler.
Akabinde; Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN, öğrencilerimizin yaptığı sergiyi ziyaret etti ve farkındalık yaratmak amacıyla 'Mavi Balonları' gökyüzüne bıraktılar.