ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 105. Yıl Dönümü Kutlama Etkinlikleri Kapsamında Çelenk Sunma Töreni Gerçekleştirildi
![19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 105. Yıl Dönümü Kutlama Etkinlikleri Kapsamında Çelenk Sunma Töreni Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2024_05/19151206_img_5924.jpg)
Çelenk Sunma Töreni
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 105. yıl dönümü kutlama etkinlikleri kapsamında; Belediye Başkanımız Sayın Tahsin Erdem, Vali Yardımcımız Sayın Mehmet Türk, İl Protokolümüz, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlarımızın katılımıyla çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.