ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun!
![19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun!](/meb_iys_dosyalar/2023_05/22104523_FweevmNX0AAHA3h.jpg)
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında; İl Protokolümüz, Milletvekillerimiz, İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Erdal YILMAZ, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlarımızın katılımıyla çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.
İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu akabinde; Valimiz Sayın Mustafa TUTULMAZ, öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve tüm davetlilerin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutladı.
![22-05-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_05/k_22104740_Fwe4fWLXsAgcpNe.jpg)
![22-05-2023](/meb_iys_dosyalar/2023_05/k_22104743_Fwe4fWOWIAQz2wD.jpg)