ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre göreve başladı.

     Turgut Özbek´in Milli Eğitim Bakanlığı´nda bir göreve getirilmesinden dolayı boşalan Zonguldak Milli Eğitim Müdürlüğü görevine, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre Hanımefendi atandı.02.04.2018 tarihinde Sayın TÖRE görevine başladı.
Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü  Pervin Töre göreve başladı.

      Sayın Pervin Töre:

     1960 yılında Erzurum´da doğdu. İlkokulu ve ortaokulu Erzurum´da okuduktan sonra Lise 1. ve 2. Sınıfı Erzurum Kız Lisesi´ nde, son sınıfı ise İzmir Kız Lisesi´nde okudu ve aynı yıl iyi derece ile mezun oldu. 1982 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Kimya bölümünü bitirdikten sonra Trabzon Of Lisesi´nde 4 yıl kimya öğretmenliği yaptı. 1986 yılında İzmir Namık Kemal Lisesi Kimya Öğretmenliğine atandı.

   1991 yılında aynı lisede Müdür Yardımcılığı görevine başladı. Daha sonra sırasıyla Namık Kemal Lisesi Müdür Vekilliği ve İzmir Kız Lisesi Müdür Vekilliği yaptı. 2008 yılında, mezunu olduğu İzmir Kız Lisesi Müdürlüğüne asaleten atanan Pervin Töre, 2012 yılı Ocak ayında Aydın İli Milli Eğitim Müdürlüğüne, 2017 Şubat ayından ise  Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı. 

     02.04.2018 tarihinde Zonguldak Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Pervin TÖRE evli ve bir çocuk annesidir.

     Zonguldak milli eğitim camiası olarak müdürümüze hoş geldiniz der,  görevinde başarılar dileriz.

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.