ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tablet Bilgisayar İhtiyacı

Tablet Bilgisayar İhtiyacı

Fatih Projesi kapsamında etkileşimli tahta kurulumu yapılan okullarımızda görev yapan öğretmen ve öğrencilerimize tablet bilgisayar dağıtımı yapılmış olup okullarımızdan gelen bilgiler doğrultusunda bu okullara yeni atanan (ilk atama, il içi & il dışı yer değiştirme) öğretmenlerimiz olduğu bilgisi tarafımıza ulaşmıştır.

 Bu kapsamda oluşan ihtiyaçlara yönelik yeni planlama yapılacağından okulunuzdaki Öğretmen Tableti ihtiyacı bilgisine ihtiyaç duyulmuştur. Bildiğiniz üzere okullarınızda bulunan yedek öğrenci tabletleri il milli eğitim müdürlüğü ve ilçe milli eğitim müdürlükleri bünyesinde toplanmış ancak yedek öğretmen tabletleri okullarda bırakılmıştır.

 

 Mevcut öğretmen tableti ihtiyacını elindeki yedek öğretmen tabletleri ile gideremeyen okullarımızın 31 Ekim Cuma günü mesai bitimine kadar öğretmen tableti ihtiyaç sayılarını elektronik ortamda kturgut@meb.gov.tr adresine bildirmeleri gerekmektedir.

 

 Not: Resmi yazı yazılmasına gerek olmayıp resmi yazı okullara tablet nakli esnasında ayrıca istenecektir. 

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.