ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Murat KAPICI’ nın Kurban Bayramı Mesajı.

Sayın Murat KAPICI’ nın Kurban Bayramı Mesajı.

     Yeryüzünü her şeyiyle insanlığa sunmuş olan Mevlamız bir Kurban Bayramına daha erişmemizi bize nasip etti. Şükürler olsun! Maddi bir ibadet olan kurbanı; layığıyla, huşu içerisinde idrak ettiğimizde ve İslam âlemi olarak dinimizi tanıyıp, ona uygun bir şekilde yaşadığımızda bu günler bayram olmaktadır. Sevgi, saygı, hoşgörü, barış tüm dünyaya yayıldığında bayram gerçek anlamını kazanacak, açlar, yoksullar, yetimler, kimsesizler mutlu edildiğinde bayramın amacı yerine getirilmiş olacaktır.

     Bu duygu ve düşünceler içerisinde, kırgınlıkların giderildiği birlik ve beraberliğin, paylaşmanın hâkim olduğu, huzurlu, mutlu nice bayramlar geçirmenizi temenni eder, tüm eğitim çalışanlarımızın, velilerin ve sevgili öğrencilerimizin Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

                                                                                                                               Murat KAPICI                                                                                                                         Zonguldak Milli Eğitim Müdürü V.

 

                                                                                                            

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.