ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Pervin TÖRE´nin LGS (Liselere Geçiş Sınavı) Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Pervin TÖRE´nin LGS (Liselere Geçiş Sınavı) Mesajı

      Sevgili öğrenciler,

   İnanıyoruz ki sizler, hazırlandığınız bu sınavı en güzel şekilde geçerek arzuladığınız başarıya ulaşacaksınız. Sizlerden beklentimiz iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, yenilikçi, araştıran ve sorgulayan, Milli Eğitimin temel amaçları doğrultusunda milli ve manevi değerlerine bağlı bir insan olmanızdır.

   2 Haziran 2018 tarihinde ülke genelinde yapılacak olan sınav, sözel ve sayısal olmak üzere iki bölüm halinde gerçekleştirilecektir. Birinci bölüm 09.30’da başlayacak ve 10.45’te sona erecek, ikinci bölüm ise 45 dakikalık aradan sonra 11.30’da başlayıp 12.30’da sonlanacaktır.

   Sizlerle gurur duyuyor, övünüyor, ve geleceğimize güvenle bakıyoruz. Öğrencilerimizi yetiştiren tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimizin ailelerine teşekkür ediyorum.

   İlimizde LGS’ye girecek 6200 öğrencimize ve tüm öğrencilere başarılar diliyor, sınav sonuçlarının ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ederken sınavlarda görev alacak yönetici ve öğretmenlerimize de kolaylıklar ve muvaffakiyetler diliyorum.

 

 

                                                                                                                                  Pervin TÖRE

                                                                                                                          İl Millî Eğitim Müdürü

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.