ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN PERVİN TÖRE´DEN VEDA!

   02 Nisan 2018 tarihinde Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Sayın Pervin TÖRE, tayininin Muğla İline çıkması nedeniyle Zonguldak Milli Eğitim çalışanları ile vedalaştı.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN PERVİN TÖRE´DEN VEDA!

   90 gün gibi kısa ama etkili bir görev yürüten Sayın TÖRE,    “ Göreve başladığım ilk günden itibaren ziyaretime gelenlerim, iade-i ziyaret yaptıklarım ve yoğunluğumdan dolayı randevularını iptal etmek zorunda kaldıklarımız oldu. Bu yakın ilgiye teşekkür ediyorum.  3 aylık zaman zarfında Sayın Valimizin himayelerinde yaptığımız çalışmalar sırasında bizlerle uyumlu bir şekilde görevini aksatmadan yürüten meslektaşlarımıza, velilerimize, Zonguldaklı vatandaşlarımıza, ilimiz yönetiminde görev yapan tüm kurum- kuruluş ve STK yöneticilerine gönülden teşekkürü bir borç biliyorum. Müdürlüğünü yaptığım kurumumdaki etki alanıma hep  “iyi insan, iyi vatandaş olun!” tavsiyelerinde bulundum. Daha iyiyi, daha güzeli yaşama isteğini sizlerin gözlerinde gördüm. Bu nedenle, “kalbim Zonguldak’ta Zonguldaklılarla kaldı.” diyorum.  

 

   Zonguldak’ ta bulunmaktan ve Zonguldaklıları tanımaktan memnun olduğunu, Zonguldak’ tan mutlu bir şekilde ayrılacağını belirten Sayın TÖRE, çalışanlarıyla tek tek vedalaştı, helalleşti ve başarılar dileğinde bulundu. Vedalaşma esnasında duygusal anların yaşandığı görüldü. Sayın Pervin TÖRE Hanımefendi’ye sağlık, mutluluk temennileri ile yeni görevinde başarılar diler,  saygılarımızı sunarız.

02-07-201802-07-201802-07-2018

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.