ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning Portalında Ulusal Ve Avrupa Kalite Ödülü Alan İlimiz Öğretmenlerinin Ödül Töreni

Avrupa ülkelerindeki okullara ait bir topluluk olan eTwinning  Portalında Ulusal ve Avrupa Kalite Ödülü Alan Öğretmenler Ödüllerini aldı.
eTwinning  Portalında Ulusal Ve Avrupa Kalite Ödülü Alan İlimiz Öğretmenlerinin Ödül Töreni

      Avrupa’daki okul ağlarının kurulması, bilişim teknolojilerinin eğitim ve öğretim faaliyetlerinde kullanılmasının yaygınlaştırılması, öğrenci ve öğretmenlerin bilişim teknolojilerini ve yabancı dili kullanma becerilerinin  artırılması amacıyla yürütülen eTwinning projeleri 2016 yılı Kalite etiketi ödül töreni İl Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleşti. 2009 yılında Türkiye’nin de dâhil olduğu eTwining topluluğunda yaptıkları projelerle kalite ödülü alarak büyük başarı elde eden öğretmenleri makamında ağırlayan İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek önümüzdeki yıl ilimizdeki eTwinning projeleri   başarılarının artarak devam etmesini  dilediklerini söyledi.

   

      Ayrıca, Müdür Yardımcıları Ercan Kahya, Murat Kapıcı, Şube Müdürleri Mehmet Aran, Yasin Türkoğlu, Mehmet Korkmaz ve  Hülya Çelep ‘de katılarak  okul müdürleri ve öğretmenlere ödüllerini takdim ettiler.

     eTwinning kapsamında gerçekleştirilen projelerin kaliteleri ulusal çapta Ulusal Kalite Etiketi ,Avrupa Çapında ise Avrupa kalite Etiketi ile değerlendirilmiş olup ilimizden 5 okul ulusal ve 3 okulda Uluslararası Etiketle ödüllendirilmiştir.

         İlimizden Mehmet Çelikel Lisesi  öğretmeni  ve eTwinning İl Koordinatörü Özlem Kaplan, Ereğli İMKB Atatürk Anadolu Lisesi Almanca Öğretmeni  Kenan Çete ve Çaycuma Çomranlı İlkokulu Hakan Kadı’nın yürüttüğü pojeler Avrupa Kalite Etiketine layık görülmüştür. Ayrıca Ereğli Çayırlı İlkokulu  Aysun Çete  ,Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi  Zeynep Kalıncı ,Ereğli Erdemir İlkokulu Oktay Arat ,Ereğli Ören İlkokulu  Songül Arat ve Ereğli İMKB Atatürk Anadolu Lisesinden de Kenan Çete  Ulusal Kalite Etiketi ile ödüllendirilmişlerdir.

 

 

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.