ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 95.Yıl dönümü etkinlikleri saat 09.30’da Valilik Önündeki Atatürk Anıtında yapılan Çelenk Sunma töreni ile başladı. Valimiz ve İl protokolümüzün de iştirak ettiği ve sunuculuğunu Köksal Toptan Ortaokulu öğretmeni Senem ASLANTÜRK ve Gazi Ortaokulu öğretmeni Ayhan KAYA’nın yaptığı törende İl Millî Eğitim Müdürümüzün Anıta Çelenk Sunmasına müteakip saygı duruşunda bulunularak İstiklâl Marşımız okundu.

Valilik önünde yapılması planlanan Kutlama programı ise Meteoroloji’den alınan hava tahmin raporunda havanın yağışlı ve soğuk olması tahmin edilmesi nedeniyle Can Polat Pamay Kapalı Spor Salonunda saat 10.15´te başladı.

Halkımızın da yoğun ilgi gösterdiği Kutlama Programı İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Turgut ÖZBEK’in günün anlam ve önemini belirten konuşması ile başladı ve ardından “23 Nisan” temalı düzenlenen resim ve şiir yarışmalarında dereceye giren öğrencilerin ödül töreni yapıldı. Devamında Rüzgarlımeşe İlkokulu, Yeşiltepe Teoman Papila İlkokulu/Ortaokulu, Yayla Ortaokulu, Üzülmez İlkokulu/Ortaokulu Müdürlüklerince Folklor gösterileri, Zonguldak İlkokulu Müdürlüğünce de Rond gösterileri ile sona ermiştir.

Kutlama organizasyonlarında emeği geçen öğrenci ve görevli personellerimizi tebrik ediyoruz.

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.